İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim Şartları

Değiştirmek istediğiniz ürünü kargo ile 14 gün içinde iade edebilir ve bu esnada  yeni bir sipariş oluşturarak dilediğiniz başka bir ürünü satın alabilirsiniz.

Ölçü yapılan,özel yazı yazılan ürünler iadeye engel değildir.

Yalnızca kişiye özel üretilmiş ürünlerde ve kişinin istekleri doğrultusunda değişiklik yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0(212) 512 88 89 no'lu telefonumuzdan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte,Kargo aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, www.bakhepsine.com satış ofisimize göndermeniz gerekmektedir.

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

İade Adresi: Bakhepsine.com – Sedat Güngörür

F. Paşa Mah. Tevfik Erdönmez Cad. 1 C Çatalca - İSTANBUL Telefon: 0(212) 512 88 89

Stoklarımızdaki ürünler hızlı tükenmektedir. Değişim talep ettiğiniz ürün bize ulaşana kadar, almayı talep ettiğiniz diğer ürün stoklarımızda tükenebilir. Dilerseniz hemen yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

www.bakhepsine.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.