Ödeme Yöntemleri

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi Kartı

www.bakhepsine.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde Visa ve MasterCard Kredi kartları ve VisaElectron Banka Kartları ile yapılan ödemeler kabul edilmektedir. Ödemenin gerçekleşmesi için girdiğiniz tüm bilgiler sistemimiz ile şifrelenerek korunmaktadır. Kredi Kartı / Banka Kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde girmenize olanak sağlayan bu sistem, www.bakhepsine.com üzerinden yapacağınız her işlemin %100 güvenli olduğunu da garanti eder.

Havale

Ödemenizi havale yoluyla yapmayı tercih ederseniz, prosedürümüzü aynen takip edip ÖDEME ŞEKLİ sayfasında Havale \ EFT alanını seçiniz. Size uygun olan banka hesabına işleminizi gerçekleştiriniz. Siparişinizin işleme alınması için 48 saat içinde havale işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Kapıda Ödeme

Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi nakit ya da kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi vermenizin akabinde ürününüz hazırlanır ve anlaşmalı MNG Kargo firması aracılığı ile tarafınıza gönderimi gerçekleştirilir. Ürün MNG Kargo'ya teslim edildikten sonra tarafınıza gönderilecek Kargo Takip No ile ürününüzün teslimat aşamasını takip edebilirsiniz.

Vergilendirme ve Gümrükleme

Tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Yurtdışı alışverişlerinizde, bulunduğunuz ülkeye göre farklı gümrük vergileri ve ödemeleri olabilmektedir. Bu nedenle Türkiye dışı alımlarınızla ilgili detayları öğrenmek için lütfen “Müşteri Hizmetlerimizle” iletişime geçiniz.

İndirimler ve Kuponlar

Bir kupon, indirim ya da promosyon yalnızca bir sipariş için uygulanabilir. 

Alışveriş ile Kazanılan Ücretsiz Hediyeler

Eğer alışverişinizden bir hediye kazandıysanız ve bu siparişinizi iptal etmek istiyorsanız size gönderilen hediye de iade edeceğiniz ürün paketinin içinde olmalıdır. Ancak iade ettiğiniz üründen elde edeceğiniz miktarı hesabınızda daha sonra kullanmak için saklamak ya da değiştirme hakkınızı kullanmak isterseniz, hediyenizi iade etmeniz gerekmemektedir.